Ön igazi ezermester, aki a problémákat kihívásként kezeli?
Úgy érzi, hogy a türelme és a kézügyessége is meg van a javítási, szerelési feladatokhoz?
Képes feladatokat fontossági sorrendbe rakni, előre tervezni?

Csapatunkban van a helye!

Belvárosi Szolgáltató Centrum keres műszaki végzettségű/beállítottságú ügyes kezű ezermestert, karbantartót - javításokhoz, szerelésekhez, karbantartási munkákhoz. Univerzális, megoldásra törekvő, eredményorientált emberre van szükségünk, aki képes „belehúzni” ha szorít a határidő, munkavégzése igényes.

Karbantartó feladatai:

  • Kiállításokon, rendezvényeken stand összeszerelése, bontása (hétvégenként is)
  • Hintaágyak, kerti szék, napozóágy, napernyők szerkezeti szerelése, javítása szét, összeszerelése
  • Karbantartás, villanyszerelés, fúrás, faragás esetenként
  • Rendszeres karbantartások (ragasztóprés, kompresszor, varrógépek olajjal való feltöltése, zárak javítása, neoncsövek cseréje, kisebb javítások, stb.)

Elvárások:

  • Jó műszaki érzék
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Alkalmazkodóképesség
  • Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság, pontosság, megbízhatóság
  • Rugalmas munkaidő vállalása (hétvége is)

Amit kínálunk:

  • Biztos másodállás
  • Belvárosi munkahely
  • Kihívások, kreatív feladatok
  • Családias légkör, jó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljesítményarányos jövedelem
  • Egyéni és csoportpremizálás

Előnyt jelent:

  • Karbantartó javítóként szerzett tapasztalat
  • V., VI., VII. kerületi szállodákban dolgozó karbantartók előnyben…
    Szakik vagy "profik" jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Budapest belvárosi 600 nm-es szabósági manufaktúra a Blahánál