Megtaláltad a megfelelő munkahelyet, ha a munkád iránt elkötelezett vagy és fontos a fejlődési lehetőséged, a karriered.   Csapatunkban a rátermettség, az ambíció, a kitartás és főleg az elért eredmény számít, nem az életkor! A Ruhaklinika és Szolgáltató Centrum tevékenységeinek megismerése után, képes leszel felelősséggel ellátni a szervezői -, vezetői feladatokat.

Szeretnél egy gyorsan fejlődő csapat szervezésében, vezetőként kulcsszerepet vállalni?
Fő motivációd, hogy a rád bízott - sokszor összetett, "változatos" - feladatokat, rendeléseket  lelkiismeretesen, magas minőségi elvárásoknak is megfelelve határidőre elkészítsd, az általad irányított csapattal együttműködve?!

Rád van szükségünk, ha olyan ember vagy, aki...

  • Az összetett feladatokat is hamar át tudja látni, meg akarja tanulni a szervezést, az emberek kezelését .
  • Képes nagy odafigyeléssel, megbízhatóan és hatékonyan dolgozni
  • Magas szinten dolgozik a számítógépen is (nem csak papírja van róla)
  • Kész újabb munkamódszerek és szoftverek megtanulására
  • Rendelkezik legalább 3-5 éves szervezési tapasztalattal
  • Képes irányítani és motiválni csapatát
  • Példát mutatva jár elöl, kijelöli a célokat, " kitapossa az ösvényt , megalapozza a munkamódszereket" .
  • Naponta, hetente kitartó módon, számon kéri, megköveteli a hatékony és eredményes munkát és előkészíti a csapat heti elszámolását!

Feladataid:

  • Cégvezetés munkájának a támogatása.
  • Üzletág felelős
  • Projektszervezési, egyeztetési feladatok.
  • Munkatársak, alvállalkozók adminisztrációjának megkövetelése és ellenőrzése, elszámoltatása ; naplózások, helyzetjelentések készítése.
  • A cég ügyviteli szoftverének, rendszerének kezelése és fejlesztése.
  • Gazdálkodás az emberi erőforrásokkal, kapacitásokkal, a rendelések koordinálása, ütemezése, és főleg az idővel való gazdálkodás (time management);
  • 2 heti / 3-4 napos / napi munkatervek készítése.
  • A kijelölt célokról, feladatokról és azok nyomon követéséről beszámolók készítése a cégvezetés részére.
  • A személyzet kiválasztásában, betanításában és teljesítmény értékelésében, motiválásában való aktív részvétel.

Előny:

  • Termelésben ill. szolgáltatásban (ruha-,textil-, ipar) szerzett tapasztalat.
  • Angol ill. egyéb nyelvtudás.
  • Vállalkozói „véna” és előrelátó gondolkodás.
  • Eredményorientáltság, kitartás, küzdő szellem

Amit mi kínálunk:

  • Családias munkahely, jó csapat.
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Teljesítményarányos anyagi ill. erkölcsi elismerés.
  • Természetbeni juttatások + utazási költségtérítés + heti masszázs
  • VIP ügyfélkör, bálok, konferenciák, kiállítások.
  • Vezető képzések, csapat összekovácsolási tréningek.
  • Európai piacvezető színvonalra fejleszthető, exportképes cég ,
  • Új üzletágak fejlesztésében /működtetésében vezetőként részvétel.
  • Kihívás a stabilitás / bőség megteremtésére; üzlettárssá / részvényessé válás lehetősége.

Pozíció területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

  • Kérjük, küldje fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre.
  • A tárgyban tüntesse fel, hogy "Csillogó szemek, menedzsernek remek!" és motivációs levelében jelezze a betanulási időre szóló nettó kezdő- és a 1,5-3 év múlva mekkora jövedelmet szeretne elérni.