Ön igazi ezermester, aki a problémákat kihívásként kezeli?
Úgy érzi, hogy a türelme és a kézügyessége is meg van a javítási, szerelési feladatokhoz?
Képes feladatokat fontossági sorrendbe rakni, előre tervezni?

Csapatunkban van a helye!

Belvárosi Szolgáltató Centrum keres műszaki végzettségű/beállítottságú ügyes kezű ezermestert, karbantartót - javításokhoz, szerelésekhez, karbantartási munkákhoz. Univerzális, megoldásra törekvő, eredményorientált emberre van szükségünk, aki képes „belehúzni” ha szorít a határidő, munkavégzése igényes.

Karbantartó feladatai:

Kiállításokon, rendezvényeken stand összeszerelése, bontása (hétvégenként is)
Hintaágyak, kerti szék, napozóágy, napernyők szerkezeti szerelése, javítása szét, összeszerelése
Karbantartás, villanyszerelés, fúrás, faragás esetenként
Rendszeres karbantartások (ragasztóprés, kompresszor, varrógépek olajjal való feltöltése, zárak javítása, neoncsövek cseréje, kisebb javítások, stb.)

Elvárások:

Jó műszaki érzék
Pontos, precíz, igényes munkavégzés
Legalább szakmunkás végzettség
Alkalmazkodóképesség;
Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság, pontosság, megbízhatóság;
Rugalmas munkaidő vállalása (hétvége is);

Amit kínálunk:

Biztos másodállás
Belvárosi munkahely
Kihívások, kreatív feladatok
Családias légkör, jó csapat
Rugalmas munkaidő
Teljesítményarányos jövedelem
Egyéni és csoportpremizálás

Előnyt jelent:

 Karbantartó javítóként szerzett tapasztalat

V., VI., VII. kerületi szállodákban dolgozó karbantartók előnyben…
Szakik vagy "profik" jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest belvárosi 600 nm-es szabósági manufaktúra a Blahánál